Váš domov snů

Vaše práce je náročná a stresující, když se vrátíte domů, chcete si odpočinout, relaxovat a nabrat síly na další pracovní den. Sníte tedy o vašem domově jako o útulném místě plném harmonie, kde mají všechny věci své místo a kde i vy máte své dokonalé místo na načerpání energie a zrealizování vašich snů. Stále se vám ale nedaří takové místo vytvořit. Možná nejste dostatečně zkušení, možná pro to nemáte ten správný cit. Tým bytových architektů Praha a realizačního týmu z Prahy, který dokáže vaše specifické představy o vašem bydlení přetvořit ve skutečnost. Návrh bytového interiéru se může zdát poněkud nepříjemně ohromující, pokud v něm nemáte už nasbírané nějaké zkušenosti.

Bytový architekt

Mezi tolika materiály, barvami, texturami, tvary a prvky si snad člověk ani nemůže vybrat. A pokud si vyberete, najím správné místo pro všechny vaše věci také nebude lehký úkol. Maximální využití úložného prostoru, rozmístění nábytku a dekorací a sladění všech prvků interiéru do dokonalé harmonie není vůbec lehké. Proto se tedy nebojte požádat o pomoc odborníka, nebo si třeba jen nechat poradit. Koukněte se na webové stránky bydesign.cz na portfolii jejich již zrealizovaných projektů.

Interiér

Nechte se jimi inspirovat a přemýšlejte o tom, co by se líbilo právě vám. Bytový architekt vám pomůže zrealizovat váš sen o bydlení. Tým By Design vám vytvoří 3D vizualizaci vašeho bytového prostoru a zasadí do něho vaše vybavení, které už máte doma. Nemusíte se tedy bát že bytový architekt překope celý váš domov a spolupráce s ním bude velice finančně náročná, budete muset zahájit drahou přestavbu či nakoupit spoustu drahého vybavení. Nic z toho jejich profesionální tým nepotřebuje, aby vám přeměnil váš byt před očima. Pokud ale budete chtít zainvestovat do vašeho domova a nových kousků, By Design vám pomohou vybrat ty správné dodavatele za které ručí dlouholetou spoluprací.