Nakupování

Jak na krásné řasy?

Protože se krásnými řasami pyšní nejedna modelka, je přirozené, že mnoha žen po takových řasách touží také. Ač se to zdá jako nesplnitelný úkol, neboť kvalita řas je nepochybně ovlivněna genetickou informací, můžete růst a hustotu řas ovlivnit i vy sami.

Co jíst, abyste zvýšili kvalitu řas?

Řasy a všeobecně vlasy a chlupy po celém těle jsou složeny ze stavební bílkoviny – keratinu. Jeli ho tedy v těle nedostatek, dochází ke zpomalení růstu mimo jiné i řas. Ve vašem jídelníčku by tedy nemělo chybět dostatečné množství masa, tofu, luštěnin a ryb. V rybím mase se se také nacházejí omega-3 mastné kyseliny, které podporují růst řas. Dalšími vitamíny, přispívající k větší kvalitě řas, jsou vitamín C, A a B.

dlouhé řasy

Jakou kosmetikou podpořit růst řas?

Kvalitu řas můžeme ovlivnit i kosmetikou. Z přírodní kosmetiky můžete vyzkoušet ricinový olej, který může při dlouhodobém používání řasy zahustit. Jestliže toužíte po tmavších řasách, můžete vyzkoušet olivový olej. Oleje používejte pouze malé množství, které nanesete na vatový tamponek, vatovou tyčinku či čistý kartáček z řasenky a před spaním aplikujete na nenalíčené řasy.

Další možností jsou speciální séra na růst řas. Aplikují se velmi jednoduše, součástí balení je mnohdy praktický kartáček, který umožní nanést na řasy stejnoměrnou vrstvu séra. V porovnání s přírodními oleji se jedná o dražší možnost, která však může přinést lepší účinky. Růst řas také můžete podpořit speciálními řasenkami, které jsou určeny pro růst a zvýšení kvality řas.

řasenka na oči

Pokud toužíte po kvalitnějších řasách, rozhodně byste neměli řasy zatěžovat umělými řasami či nekvalitními řasenkami. Takové produkty mohou veškerou snahu zhatit či dokonce aktuální stav vašich řas zhoršit. Je tedy důležité mít vždy na paměti, že podpora růstu řas https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html tkví ve veškeré péči o řasy a vaše tělo.