Finance

Je možné využít financování 100% hypotéka?

Podmínky pro získání hypotečních úvěrů se značně zpřísnily a ne každý klient na hypotéku dosáhne a také se zpřísnily možnosti získat plnou sumu třeba na financování bydlení. Takové podmínky určila přímo Česká národní banka, pod kterou mají registraci bankovní i nebankovní společnosti a jedná se o podmínku, kterou nelze porušit.

prasátko

Jak tedy získat plnou částku, když se řekne 100% hypotéka?
Je jasné, že našetřit si milionové částky z průměrného či ještě nižšího platu nelze a mohlo by to trvat i celý život. Od vyřešení takové situace jsou právě úvěry a hypotéky, které by měly dát šanci k vlastnímu bydlení.
Banky mají mnohem přísnější podmínky než třeba nebankovní společnosti a proto je snadnější získat hypoteční úvěr právě u nebankovek, které vám sice nepůjčí celých 100%, ale můžete dosáhnout na 90% požadované sumy.
S takovou částkou se již dá udělat ledacos a nebudete již potřebovat tak vysoké úspory či si brát vysoký úvěr pro dofinancování. Obvykle se pro tento účel využívají úvěry ze stavebního spoření či spotřebitelské úvěry, kde není potřebná zástava nemovitosti.

Nemovitost k ručení budete totiž potřebovat pro získání hypotéky ať už v bance nebo u nebankovní společnosti. Je to podmínka, bez které žádnou hypotéku není možné získat.
Pokud se rozhodnete pro financování bydlení či jiné záležitosti formou hypotéky u nebankovní společnosti, tak vás příjemně překvapí rychlost vyřízení žádosti a minimum podkladů. Žádost je totiž možné podat online a již do několika málo dnů můžete mít peníze na účtu.

dům

Často nevadí ani nízké příjmy nebo záznamy v registrech dlužníků, takže na potřebné peníze může dosáhnout každý klient, který může ručit nemovitostí. Peníze tak následně může investovat také do splacení dluhů či exekucí a dostat tak šanci na nový život a lepší finanční situaci.
Splácet získanou částku včetně úroků můžete od 1 roku až do 30 let dle podmínek v podepsané smlouvě.