Nakupování

Ložnice, ve které se bude dobře spát i žít!

Ložnici při zařizování interiéru nevěnuje nikdo příliš velkou pozornost, a pokud už se jí nějaká dostane, je to až při samotném závěrů, kdy už financí není na rozhazování. Není to přeci jenom škoda, když právě v ložnici strávíme jednu třetinu každého dne. Nabíráme zde tolik potřebnou energii do dalšího dne, a pokud není zařízení v odpovídající kvalitě, odcházíme z ní neodpočinutí. Pokud i vy máte pocit, že jste se nevyspali jako na obláčku, možná bude s vaší ložnicí něco špatně.

lampa-exklusiv-seda-20-15-18-cm

Ložnice je zkrátka náš osobní prostor, do kterého většinou krom nás nemá nikdo přístup. Možná právě proto mu nevěnujeme takovou pozornost jako třeba obývacímu pokoji nebo jídelně. Co vlastně od tohoto prostoru vyžadujeme? Měl by být útulný, moderní a pohodlný, ale ne neosobní. Je to vlastně docela dost předpokladů a požadavků na jeden pokoj, které musí být splněny. S námi to ale zvládnete raz, dva.

Netypický prostor si žádá osobitou péči

Ložnice není obývací pokoj a povětšinou je obýván jedním či dvěma nocležníky. I z tohoto důvodu jí bývá nejčastěji vyhraněn prostor, který není větší než spíž. Ovšem i s malým prostorem se dá dobře pracovat a koneckonců buďte rádi, že nějakou ložnici vůbec máte. Mnoho domácností má obývací pokoj a ložnici v jednom.

andel-stojici-15-cm-bily-4-ks

Vše začíná u postele a kvalitní matrace, které jsou předzvěstí dobrého spánku. No řekněte, které investice jsou příhodnější než ty do vašeho zdraví? Náklady sice nejsou zrovna nejmenší, ale věřte, že si za toto rozhodnutí ještě jednou poděkujete.

I malé prostory potřebují nábytek, ovšem ideálně ten, který je vzdušný a nezabere příliš mnoho místa. Jedno centrální osvětlení doplněné o menší funkční a dekorační lampy. Jednoduché dekorace v podobě obrazů, svíček, aromalamp či keramické sošky anděla. Zkrátka vzdušný a zároveň útulný interiér, kde budete s láskou ulehat.