Služby

Relaxace s ženou

Jsou takoví mužové, kteří v potu tváře fyzicky pracují, ale přesto na sobě nedají znát únavu a napětí. Například stěhováci. V jedné ruce lednici, v druhé skříň, ve třetí, ech pardon, na zádech mají sporák a na hlavě nesou manželskou dvojpostel. Poponesou to přes celé město do polí a luk, aby to přinesli do města jiného, a tak činí celý týden. Při tom do něj stále někdo hučí, že tohle má postavit tamhle, a tamhle to dát zase semhle. On by velmi rád poslal někoho někam, ale nesmí, a tak šoupe nábytkem tam a zpět a nechtějte vědět co si myslí. Proto, když je konec týdne, popadne tornu a zmizí někam do skal a do lesů, kde se usídlí v tom nejhlubším lese a pokud za víkend nepotká ani nohu, považuje svou relaxaci za úspěšnou.

Masáž

Jsou však i jiní mužové. Ten zasedne s dýmkou na horské chatě na verandu a s několika přáteli či rodinou posedí, nebo také popijí něco drinku, aby je pak druhý den bolela hlava. Jiní se vykřičí na stadionu, další se potápějí a někteří třeba lozí po horách.
Jedna z relaxací je však málo známá a málo volena. Nikdo neví proč, asi proto, že se o ní moc neví. A tím je míněna masáž.

Muž si může vybrat ze spousty druhů, je jich nepočítaně, ale ti zkušení volí masáž erotickou, v originále erotic massage.

Po našem malém státě je spousta salónů, ale pozor, abyste volili ten správný, kde se dbá na úroveň a kde o vás bude skutečně postaráno na té nejlepší úrovni. Erotic massage Praha takovým místem rozhodně je.

Zde nejde jen o to, rychle provést úkon a zase se rychle klienta zbavit. Zde se hraje na pohodu na všech stranách, takže si zde možno dát i drink dle chuti a posedět.

Lávové kameny

Na výběr je zde pak spousta druhů masáží včetně lávových kamenů, které jsou dneska tak v módě. Samozřejmě, že ovšem převažují masáže skutečně erotického charakteru, ale třeba si napoprvé zvolíte jinou. Běžte a uvidíte.