Nakupování

Kredence a příborníky

Při sledování každé pohádky plesá nejen ženské oko. Krása staročeského nábytku nás udivuje po staletí. Masivní dřevěné kredence, příborníky, stoly i stolečky, to vše zdobené květinovou výmalbou a praktičnost, kterou představují. Ani dnes není nemožné tahle krásná umělecká díla, která vám doma poslouží celý život, sehnat. Společnost Svět pokladů nabízí kredence a příborníky všech velikostí i barev. Typická tmavě zelená barva a červená kvítka na šuplících či dvířkách od spodní skříňky. To samé v hnědém, anebo modrém provedení. Z nabízeného sortimentu si vybere skutečně každý. I milovník minimalismu. Stejně jako malovaná kredenc do interiéru zapadne i jednobarevná skříňka světlých a pastelových barev.

Modrá malovaná kredenc

Takový kus nábytku je v dnešní době raritou, nové ale můžete velmi snadno získat. Koupě je velmi jednoduchá. V nabídce produktů si najdete tu vaši kredenc, která vám padne do oka, online zaplatíte a už jen čekáte na dopravce, který vám telefonem oznámí, že kredenc na vás již čeká. Radost z ní nebude chvilková, kvalita se totiž projeví. Takového kusu nabídku se jen tak nezbavíte, nebudete k tomu totiž mít žádný důvod. Všechny výrobky jsou vyrobeny z masivu, který vydrží roky. Šetrné zacházení a péče, která ke dřevu patří, poctivé zpracování jen doplní.

Kredenc v interiéru

Pokaždé, když budete prostírat stůl a z kredence vyndáte nádobí, okouzlí vás krása květinové malby na povrchu dřeva. Každý den budete objevovat další a další detaily. Jakýkoli výrobek skvěle padne do všech typů interiéru. Spolu s dalšími staročesky laděnými kousky vytvoří kombinaci skoro muzejní, v jednoduché místnosti se stane dominantou, kterou bude obdivovat každý zvaný i nezvaný host. Barevně se bude hodit k dřevu, do bílého neutrálního prostředí, ale i do duhové divočiny. Kredence a příborníky společnosti Svět pokladů své místo najdou zkrátka úplně všude.