Nezařazené

Najděte si čas sama na sebe

Ženy jsou odpradávna velmi podceňovanými bytostmi, na kterých v mnoha případech stojí chod celé domácnosti. Jenže i žena je člověk a potřebuje si čas od času oddechnout a najít si chvilku pro sebe. Jen tak může být zdravá, vitální a krásná celý život, dělat mužům radost a být jejich ozdobou.

Udělejte si jeden den v týdnu či o víkendu volno, hoďte všechny starosti za hlavu a odpočívejte. Můžete dělat úplně cokoliv, jen zapomeňte na práci a domácí povinnosti a dělejte věci, které vás těší, dodávají vám energii a nemůžete je dělat třeba z nedostatku času.


Dnes vás nikdo nepotřebuje

Muži se často chvástají tím, že bez žen zvládnou všechno. Jenže to všechny moc dobře známe, jen co vyjdeme ze dveří, už nám zvoní telefon s dotazy, kde je tamto a jak funguje tohle a proč se děje takto. Váš den je o vás, vypněte si tedy mobil. Věřte, že jeden den to bez vás určitě zvládnou.


Naverbujte kamarádky

Hodně práce, málo času na sebe i na kamarádky – samotné by vám bylo smutno, takže obvolejte kamarádky a vyrazte si na dámskou jízdu. Obejděte slevy, zajděte si na nehty, ke kadeřnici nebo na masáž a parádní den zakončete skvělou kávou a dezertem. Pokud vám nic nebrání, můžete to večer pořádně rozjet. I takto se dá přece odpočívat.

Odjeďte na celý víkend

Ne všem z nás je tento luxu souzený, ale všechny, které si mohou dovolit opustit povinnosti na celý víkend, učiňte tak hned, dokud to jde. Vezměte nejlepší kamarádku, maminku, tetu nebo si klidně vystačte sama a jeďte někam na wellness víkend do luxusního hotelu. Slevové portály překupují lákavými nabídkami, tak si jednu vyberte a už plánujte.

Nezapomeňte, že vhodný je i aktivní odpočinek, takže v zimě můžete vyrazit na lyže, v létě zase třeba na kolo nebo túry. Bude-li pobyt spojený s aktivním odpočinkem a wellness, tím lépe. Není nic lepšího, než se po namáhavé aktivitě naložit do vířivky nebo sauny.

Je prostě jedno, co budete dělat. Důležité je, abyste si odpočinula od každodenních problémů a změnila svojí denní rutinu. Všechno ostatní je už na vás.