Nezařazené

Nákup domu

Kolikrát jsem si doma říkala, kolik musí být druhů hypoték, aby se vyhovělo opravdu každému. Já sama jsem si říkala, že kdybych se tomu možná věnovala, tak by mě to možná taky bavilo. Protože já už jsem od malička byla taková, že mě hodně bavilo pracovat s penězi anebo se zabývat penězi. Tak jsem si řekla, že bych mohla třeba studovat ekonomii. Bylo mi v té době dvacet jedna let, takže si myslím, že jsem v té době ještě studovat klidně nějakou další školu mohla.

Nákup nemovitosti není jednoduchý.

A mě by to vlastně taky bavilo. Vždyť co může mladý člověk dělat, když ne zrovna studovat? Řekla jsem si, že než abych dělala nějaké blbosti nebo někde vyváděla a běhala s kamarádkami po diskotékách, tak se raději budu věnovat studiu. Myslím si, že každý rodič by byl úplně nadšený, kdyby mu jeho dítě řeklo, že se raději bude věnovat studiu, než aby někde běhalo po diskotékách a tak podobně tečka A protože jsem taková hodně uvědomělá, chtěla jsem potom mít v budoucnu lepší zaměstnání a taky lepší peníze, tak jsem si řekla, že opravdu budu raději studovat. Vždyť přece všichni víme, že studium se nikdy neztratí.

S hypotékou můžete pěkně bydlet.

Zkoušela jsem taky hypotéky bez dokládání příjmů anebo další typy hypoték jako třeba hypotéku na pozemek. Taky jsem nevěděla, že je třeba například velký rozdíl hypotéka bez dokládání příjmů nebo hypotéka na pozemek anebo hypotéka pro podnikatele. Právě na webových stránkách fahd.cz se dozvíte opravdu mnoho informací, které se týkají právě hypotéky bez dokládání příjmů a ostatních druhů hypoték. Já jsem tedy docela překvapená, kolik druhů hypotéky existuje a na co jsou. Je opravdu mnoho druhů hypoték, se kterými člověk může být spokojený a které si může vzít podle svých představa. A proto jsme se začala zajímat o hypotéky. Věřte mi, že je jich opravdu mnoho. Nikdy bych ale opravdu netušila, že se někdy hypotékám budu aktivně věnovat.