Nakupování

Pořiďte si biomisku na klíčení potravin

Záleží vám na tom, co jíte? V dnešní době plné stresu, spěchu a nezdravého jídla všude kolem nás bychom měli dbát na zdravý životní styl a vyváženou stravu. Pokud chcete do vašeho jídelníčku zařadit nějakou zdravou potravinu, a navíc si ji ještě připravit přímo u vás doma, pak vsaďte na klíčky v různých podobách. Stačí si jen vybrat vhodnou luštěninu (například mungo, adzuki, fazole, ředkvičky, slunečnice a další) a můžete začít.
klíčky v misce.jpg

Možná vás překvapí, jak moc jsou takové zdánlivě obyčejné klíčky vlastně zdravé. Díky jejich konzumaci tak do vašeho jídelníčku zařadíte hotový elixír zdraví, který je i vitaminovou bombou pro vysoký obsah vitamínů a minerálů.

Vyrobit si takové čerstvé zdravé klíčky můžete jednoduše sami doma. Postačí vám k tomu klíčící biomiska. Stačí jen vámi vybrané luštěniny namočit v misce do vody na pár hodin, pak vodu slít a luštěniny nadále nechat ve vlhku a jednou za den propláchnout vodou. Za 3 – 4 dny (záleží na druhu luštěniny) máte báječné, chutné a zdravé klíčky na světě.

Praktická třípatrová klíčící miska z naší nabídky vám umožní pohodlné vyklíčení luštěnin přímo u vás doma. Navíc je také vybavena záchytným místem na přebytečnou odpadovou vodu. Díky třípatrovému systému si tak můžete nechat vyklíčit různé druhy luštěnin a připravit si tak vitamínovou bombu. Klíčení luštěnin v domácích podmínkách tak pro vás bude hračka a vy si tak budete moci připravit chutné a zdravé klíčky, které najdou široké využití ve vašem jídelníčku.
vysypaná miska.jpg

A jak zakomponovat třeba právě oblíbené a chutné mungo výhonky do jídelníčku? Můžete se udělat třeba chutný salát s klíčky munga a vaší oblíbenou zeleninou, nebo si výhonky můžete nasypat na pizzu či je konzumovat jen tak samotné. Možností konzumace různých druhů klíčků je nespočetně. Vy si pochutnáte, a ještě dodáte vašemu tělu zdraví prospěšné látky. Tak vzhůru do klíčení.