Nezařazené

Vítejte u nás doma

První místností, ve které vítáte vaše blízké a vaši rodinu je ve vašem útulném domečku, nebo bytu vaše předsíň. Proto by měla tato místnost v bytě vzbuzovat příjemné a pozitivní pocity nejenom lidem po vstupu do tohoto prostoru, ale také vám po příchodu domů z vaší práce.
vítejte v našem domě

Prostor pro odkládání vašeho oblečení a obuvi

První, na co byste měli myslet při zařizování chodby, by měl být úložný prostor pro veškeré bundy, kabáty, čepice, šátky a samozřejmě pro vaše boty. Pokud nemáte možnost vybavit si ji velkou skříni, budou vám stačit věšáky. Na věšáky ovšem dávejte jenom sezónní oblečení a zbytek si odložte někam, kde nebudou tolik na očích. Nezapomínejte nechat vždy alespoň 2 věšáky volné pro odkládání věcí pro vaše hosty. Bezpochyby máte doma několik párů nohou a ještě více párů bot. Proto si pořiďte dostatečně velkýbotník, nebo alespoň botník v podobě tyče, na které můžete své boty „napichovat“.

Vůně je základ pohody

Chcete, aby vaši návštěvu a samozřejmě i vás po vstupu do předsíně zasáhla éterická příjemná vůně a pocit hřejivého domova? Pořiďte si do prostoru chodby elektrický osvěžovač vzduchu, nebo jakýkoliv jiný, aby danou místnost ovoněl a zútulnil.

Doplňky dělají domov

Není důvod, abyste všechny vaše doplňky v bytě situovali jenom na obývák a kuchyň. Předsíň si také zaslouží být obydlená a možná ještě o něco více, než ostatní prostory. Neochuďte ji o toto kouzlo, protože právě z chodby je cítit to, kdo v bytě bydlí a jak idylický způsob života daná rodina vede. Obrazy, fotky, dekorace, nebo květiny udělají z této místnosti vstup do skutečného domova.
útulný domov

Miláček rodiny

Nejlepší způsob, jak docílit toho, abyste měli úsměv na rtech hned, jak vstoupíte do svého bytu je udělat v chodbě koutek vašemu domácímu mazlíčkovi. Pejsek, nebo kočka vás po otevření vašich dveří budou vítat s velkou láskou a o to větším nadšením. A co je lepšího než to, že se na vás hned někdo bezmezně těší.