Zábava

Zábavní psi

Co považujete za největší zábavu? Já si myslím, že pro každého zábava znamená úplně něco jiného. Pro mě je třeba velká zábava, když můžu sbalit své dva psy a jít s nimi někam ven. Kdybyste viděli, jak se ti mí psi chovají, tak byste se smáli taky. S mými psy je totiž velká zábava. Jsou tu ještě taková velká štěňata, takže si jistě dokážete představit, jak se umí skvěle chovat.

Každý se baví po svém.

A jsou velmi vtipný. Taky s mými pejsky chodím do parku, kam chodí i staří lidé. A máte vidět úsměvy na tváři těch starých lidí, když si můžou pohladit psa. Staří lidé jsou právě většinou hodně rádi a jsou vděční, když se o ně někdo zajímá. A právě pokud mám psa, který je hodný a je to ještě štěně, tak je právě pro staré lidi opravdu vhodné. Říká se tomu taky canisterapie. Jistě znáte, co to znamená canisterapie. Je to léčba psem. Sice ne doslova, ale v léčbě má pes hodně společného. A já si myslím, že o zábavu je potom postaráno. Nejen že člověk má zároveň péči, ale taky se seznámí se psem a pomazlí se.

Co baví vás?

A jak všichni víme, tak zvířata jsou pro lidi opravdu vhodná a prospěšná. Já mám ráda, když člověk se zvířetem si dobře rozumí. To je pak velmi příjemná symbióza dvou tvorů. A taky jsem ráda, když se moji pejskové zabaví taky mezi sebou. Taky je pak velká zábava je pozorovat. Jako malé děti! Protože když nejsem doma a jsem v práci, tak potřebuji, aby se můj pes zabavil s tím druhým. A jsem ráda, že si zábavu užívají spolu. A mám taky malého syna, který se taky zábava podle svého. Můj syn má taky rád psy, takže jsem ráda že jsi všichni tři spolu pěkně rozumí. A jak vy se bavíte? Dokážete se zabavit sami nebo potřebujete někoho k zábavě? Víte, je totiž mnoho lidí, kterým je vážně lépe, když jsou sami. A zábavu si taky nejsou sami a vůbec jim to nevadí. To jsou takoví introverti. zatímco já jsem typický extrovert a bez větší společnosti bych se asi utrápila.