Zábavní psi

Co považujete za největší zábavu? Já si myslím, že pro každého zábava znamená úplně něco jiného. Pro mě je třeba velká zábava, když můžu sbalit své dva psy a jít s nimi někam ven. Kdybyste viděli, jak se ti mí psi chovají, tak byste se smáli taky. S mými psy je totiž velká zábava. Jsou tu ještě taková velká štěňata, takže si jistě dokážete představit, jak se umí skvěle chovat.

Každý se baví po svém.

A jsou velmi vtipný. Taky s mými pejsky chodím do parku, kam chodí i staří lidé. A máte vidět úsměvy na tváři těch starých lidí, když si můžou pohladit psa. Staří lidé jsou právě většinou hodně rádi a jsou vděční, když se o ně někdo zajímá. A právě pokud mám psa, který je hodný a je to ještě štěně, tak je právě pro staré lidi opravdu vhodné. Říká se tomu taky canisterapie. Jistě znáte, co to znamená canisterapie. Je to léčba psem. Sice ne doslova, ale v léčbě má pes hodně společného. A já si myslím, že o zábavu je potom postaráno. Nejen že člověk má zároveň péči, ale taky se seznámí se psem a pomazlí se.

Co baví vás?

A jak všichni víme, tak zvířata jsou pro lidi opravdu vhodná a prospěšná. Já mám ráda, když člověk se zvířetem si dobře rozumí. To je pak velmi příjemná symbióza dvou tvorů. A taky jsem ráda, když se moji pejskové zabaví taky mezi sebou. Taky je pak velká zábava je pozorovat. Jako malé děti! Protože když nejsem doma a jsem v práci, tak potřebuji, aby se můj pes zabavil s tím druhým. A jsem ráda, že si zábavu užívají spolu. A mám taky malého syna, který se taky zábava podle svého. Můj syn má taky rád psy, takže jsem ráda že jsi všichni tři spolu pěkně rozumí. A jak vy se bavíte? Dokážete se zabavit sami nebo potřebujete někoho k zábavě? Víte, je totiž mnoho lidí, kterým je vážně lépe, když jsou sami. A zábavu si taky nejsou sami a vůbec jim to nevadí. To jsou takoví introverti. zatímco já jsem typický extrovert a bez větší společnosti bych se asi utrápila.