Nakupování

Dostupné vodní osvěžení i pro malou zahradu

Napadlo vás někdy, že byste si na své zahradě mohli dopřát příjemné vodní osvěžení, aniž byste byli nuceni kupovat bazén? Do pořízení bazénu se mnoha lidem nechce – a není se čemu divit. Takový bazén, to není jen příjemné letní osvěžení, ale také neustálá starost o kvalitu vody a příslušenství, investice do bazénové chemie i prostředků na údržbu vody, a také samozřejmě nemalá spotřeba vody, jejíž cena neustále roste. Navíc, takový bazén vám na zahradě zabere poměrně dost místa, a to i v případě, kdy si pořídíte nějaký menší nafukovací kus.
černá sprcha

Ovšem pokud jde o letní vodní radovánky, tak ty si zdaleka nemusíte užívat pouze v bazénu. Skvěle vám přitom poslouží také zahradní solární sprcha.
Zahradní sprcha solární https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha má hned několik velkých předností, díky kterým si ji jistě zamilujete i vy.
Za prvé jde o to, že na vašem pozemku nezabere téměř žádné místo. Sprcha je poměrně vysoká, tak aby se pod ni bez potíží vešel i vysoký člověk, ovšem na šířku je docela úzká – vždyť k jejímu upevnění slouží patice o rozměru několika málo desítek čtverečních centimetrů. Takže je jasné, že tuto sprchu si na svém pozemku může dovolit opravdu každý.
Zároveň vás potěší i spotřeba vody. Vodu není nutné napouštět do nádrže, takže ji budete mít k dispozici vždy čerstvou a v tom nejlepším stavu bez znečištění. Spotřeba při sprchování je opravdu minimální, a pokud vám jde pouze o základní osvěžení, nemusíte se bát, že by vás takové potěšení stálo mnoho peněz tak jako je tomu při koupání v bazénu.
sprcha s padající vodou
Montáž sprchy je opravdu snadná – jednoduše ji provedete podle přiloženého návodu tak, že patici sprchy připevníte přiloženými šrouby do betonu k betonovému podstavci. Pro umístění sprchy je ideální takové místo, které je co nejdéle v dosahu slunečního záření.
A žádnou speciální údržbu solární sprcha nevyžaduje.