Služby

Escape game Hradec Králové

Jistě jste v posledních letech zaregistrovali celosvětový fenomén únikových her. Jedná se o kolektivní hru zaměřenou na spolupráci, řešení úkolů a schopnosti správně uvažovat v časové tísni. Každá úniková hra je zaměřena na určité téma, cíl však zůstává stejný. V co nejkratším časem splnit všechny úkoly a najít klíč či jiný předmět, díky kterému z dané místnosti (či více místností) uniknete. Hra je specifická tím, že je určena pro téměř všechny generace. Kromě úplně malých dětí (rozumějte kojenců a batolat) může být její součástí každý. Je tedy vhodná nejen pro partu přátel, ale lze díky ní strávit příjemné rodinné odpoledne. Není však také výjimkou, že je vyhledávána jako zábava v rámci různých oslav, firemních akcí či rozluček se svobodou.

úniková hra Hradec

Bydlíte v blízkosti Hradce Králové? Vyzkoušejte únikovou hru escape game v Hradci Králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/. Zažijete spoustu zábavy, ale také napětí. Provětráte své mozkové závity, a procvičíte schopnost logického myšlení. Užijete si 75 minut plných úkolů, hádanek a skrytých poselství.

Hra je určena pro tým skládající se ze dvou až pěti lidí. Pokud však plánujete uspořádat aktivitu pro více osob, můžete seskládat týmy, které budou soupeřit proti sobě. Hlavní úlohu sehraje čas. Kterému týmu se podaří dříve rozluštit všechny záludnosti na něj připravené a uniknout z místnosti během kratšího času, vyhrává.

únikovka Hradec Králové

Zajímavostí únikové hry Enigma escape je hra Dvojitý agent, při které se pokoušíte rozluštit tajemství týkající se vašeho kolegy. Buďte na vážkách, zda se jedná opravdu o toho člověka, za kterého jste jej považovali.

Úniková místnost je skvělou volbou pro milovníky záhad a tajemství. Pro vášnivé čtenáře detektivních příběhů a soukromé detektivy. Vyzkoušejte, co ve vás je. Dokážete pracovat pod tlakem? Všimnout si i té nejméně nápadné nápovědy? Vyřešit spletité úkoly založené na logickém myšlení? Jste týmový hráč? Otestujte sebe i ostatní.