Nakupování

V bazéně se můžete cítit jako u moře díky přírodní mořské soli

Letos žádná dovolená u moře? Nezoufejte, můžete si i doma udělat takové svoje soukromé malé moře, stačí přidat do bazénu mořskou sůl.

Do bazénů vybavených salinizační jednotkou můžete použít mořskou sůl, která se těží v zemích Evropy. Nebo si doma chcete dopřát regenerační koupel? Dopřejte si relaxaci, odpočinek a příjemné chvíle pohody ve slané vodě, která vašemu tělu udělá dobře.

Pro tyto účely slouží právě také mořská sůl do bazénu.

Má tedy rozhodně více způsobů využití. Dokonce ji můžete použít i v domácích podmínkách. Použít ji tedy můžete jak v bazénu, tak v koupelové vaně. Přidává se také do vířivek a umělých koupališť.

sůl lžička

Přírodní mořská sůl ze zemí Evropské unie je přečištěna několikanásobnou rekrystalizací. Je tak čistá, že ji opravdu můžete použít kamkoliv. Prodává se v různě velkých pytlích. Vyzkoušejte jeden pytel o hmotnosti 25 kilogramů a sami uvidíte, že si zanedlouho budete pořizovat celou paletu. Dávkování je vždy jasně stavené výrobcem a uvedené na obalu.

Je vždy potřeba myslet také na to, že způsobuje korozi, proto některé materiály mohou při styku s touto surovinou trpět. Bazén a jeho součásti by tedy měly být vyrobeny z kvalitních materiálů, aby se nepoškodily.

Působí blahodárně na naše tělo. Pokud nemůžete jet k moři, můžete si doma v bazénu vytvořit malé moře. Kůži na těle nejenom čistí, ale také dezinfikuje a působí na uvolnění celého těla i mysli.

moře ruka

Díky tomuto nerostu, který je mimochodem přeci cennější než zlato, se můžeme cítit velice příjemně. Působí totiž pozitivním způsobem na lidskou psychiku. Dokonce se říká, že odplavuje škodlivé látky z našeho těla. Obsahuje přírodní minerály. Pokožka je pak jemná a hebká.

Využijete přírody, když je to možné, vždyť tyto způsoby očištění těla jsou známy již celá staletí. Nesmíme zpochybňovat ani v dnešní moderní době léčebné metody a některé farmaceutické postupy, které s touto surovinou úspěšně pracují.

Rozhodně neodmyslitelně patří na náš svět a do našeho světa, proto ji může každý využít. Do bazénu ovšem nikdy nedávejte jiný druh, než ten, který je k tomuto účelu určený. Klasická kuchyňská verze by totiž mohla natropit více škody, jak užitku a například voda by po ní nepěkně zežloutla.